> PRACA > Łódź

Account Manager w Łódź, Łódzkie sprżedam

Zadania: Pozyskiwanie klientów zainteresowanych zmniejszeniem udziału dokumentów papierowych w procesach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Digitalizacja procesu komunikacji masowych wystawców dokumentów z klientem. Monitorowanie rynku. Kreowanie potrzeb potencjalnych klientów w zakresie wdrożenia dokumentów elektronicznych. Utrzymanie i rozwijanie relacji biznesowych. Odpowiedzialność za proces sprzedaży. Przygotowanie i realizacja planów sprzedaży. Współpraca z największymi firmami w Polsce z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, bankowej i energetycznej. Oczekiwania: Wykształcenie wyższe. Minimum 5 letnie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze dużych firm z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, bankowej i energetycznej. Język angielski na poziomie zapewniającym swobodną komunikację. Duża samodzielność. Bardzo dobra komunikatywność. Duży optymizm. Mile widziane: Doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu komunikacji masowej. Gwarantujemy: Dodatki: Zawody sportowe Karta sportowa Fundusz Kulturalny Eventy Dofinansowanie wypoczynku Rozwój zawodowy: Dzielenie się wiedzą Nauka języka angielskiego Warunki zatrudnienia: Umowa o pracę System motywacyjny Samochód służbowy Narzędzia pracy Bezpieczeństwo: Ubezpieczenie grupowe Opieka medyczna

Detale ogłoszenia: Account Manager
Sprzedawca: Asseco Data Systems S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź